Gmina Dąbrowa

| A+ A- |

Gminy Partnerskie:

Wniosek na stypendium szkolne!

Dodano: 25-07-2014

NIEZAPOMINAJKA- tylko do jutra czas na mikrodotacje!

Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUJ Z FIO” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego.
www.tlok.pl

Dodano: 24-07-2014

Do jutra zbiórka NOWYCH przyborów szkolnych! Pomagajmy! Czas ucieka!

Dodano: 24-07-2014

Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

Dodano: 24-07-2014

Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców

Dodano: 22-07-2014

Pakoska młodzież w gościnie Słaboszewskiej Parafii

W dniach 23 – 24 lipca w Parafii pw. Św. Tójcy w Słaboszewie gościć będzie  grupa młodzieży z Pakości, pielgrzymującej wzorem SIEDMIU KOŚCIOŁÓW Z APOKALIPSY ŚW. JANA do siedmiu parafii rozsianych wokół Pakości. Słaboszewska parafia jest przedostatnią w tej pielgrzymce.
W trakcie pobytu gości planowana jest Msza Św.  w intencji parafian, wspólne ognisko, pokaz spektaklu przygotowanego przez teatr Santo Fuego oraz Kino Nocne na parkingu przy cmentarzu.

Dodano: 22-07-2014

Atrakcyjne działki budowlane w Szczepanowie

W zasobie nieruchomości Gminy Dąbrowa jest 8 działek budowlanych położonych przy ul. Wiktorowskiej w Szczepanowie. Działki położone są w spokojnej okolicy Szczepanowa, w bliskim sąsiedztwie przedszkola i szkoły, dostępne są łącza energetyczne, wodociągowe i kanalizacyjne.

Dodano: 21-07-2014

VIII Szczepanowskie Spotkanie Seniorów - już za nami

Dnia 20 lipca 2014r. odbyło się VIII Szczepanowskie Spotkanie Seniorów z piosenką i kabaretem pt: „ Piosenka nie zna granic” przy świetlicy wiejskiej w Szczepanowie. Podczas spotkania można było posłuchać występów chórów i kabaretów przygotowanych przez seniorów, a także poczęstować się grochówka oraz kiełbasą. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą przy muzyce Andrzeja Lange. Wszyscy goście świetnie się bawili.

Dodano: 20-07-2014

Pożar -  postępowanie, gdy zauważysz ogień

Pożar - postępowanie, gdy zauważysz ogień

GDY ZAUWAŻYSZ POŻAR

• zaalarmuj osoby przebywające w mieszkaniu/domu, a także sąsiadów
  • wezwij straż pożarną wybierając numer alarmowy 112 lub 998, a po uzyskaniu połączenia spokojnie i wyraźnie powiedz:
- co się pali
- gdzie się pali (dokładny adres)
- czy zagrożeni są ludzie

UWAGA – nie rozłączaj się! Dyspozytor pierwszy odkłada słuchawkę.

Dodano: 19-07-2014

Niezapominajka- już JUTRO VIII Szczepanowskie Spotkanie Seniorów z piosenką i kabaretem

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i nie tylko na VIII Szczepanowskie Spotkanie Seniorów z piosenką i kabaretem pt: "Piosenka nie zna granic". Odbędzie się ono już jutro tj. 20 lipca 2014r. (niedziela) przy świetlicy wiejskiej w Szczepanowie o godzinie 13:00.

Dodano: 19-07-2014

Wpisy 1-10 (z 379)