Gmina Dąbrowa

| A+ A- |

Gminy Partnerskie:

III Gminny Konkurs Ortograficzny Corrida 2015 o pióro Wójta Gminy Dąbrowa

Zapraszam do udziału w trzeciej edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego Corrida 2015 r. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeń dostępne są w zakładce internetowej - Gminna Biblioteka w Dąbrowie oraz na miejscu w bibliotece. Termin zgłoszeń upływa 7 lutego 2015 r.

Dodano: 26-01-2015

Wnioski na usunięcie azbestu z posesji

Do 23 lutego 2015 roku w Urzędzie Gminy w Dąbrowie (pokój nr 13) zainteresowani mieszkańcy Gminy Dąbrowa mogą składać wnioski o usuwanie materiałów zawierających azbest z pokryć dachowych ze swoich posesji położonych na terenie gminy. Wnioski mogą składać osoby fizyczne niebędące przedsiębiorcami, posiadające tytuł prawny do budynku, na którym znajduje się pokrycie dachowe z materiałów zawierających azbest. Warunkiem koniecznym jest ujęcie nieruchomości z takim dachem w gminnej inwentaryzacji odpadów azbestowych.

Dodano: 23-01-2015

Sesja Rady Gminy w Dąbrowie

Dodano: 23-01-2015

Charytatywny koncert kolęd na rzecz mogileńskiej Ochronki

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Dąbrowa i gości na charytatywny koncert kolęd w wykonaniu Haliny Frąckowiak, który odbędzie się 22 stycznia 2015 r. o godzinie 19:00 w kościele św. Bartłomieja w Szczepanowie. Datki zbierane podczas kolędowania przeznaczone zostaną na rzecz Ochronki w Mogilnie prowadzonej przez Siostry Służebniczki.

Dodano: 22-01-2015

Złóż wniosek z mikrodotacji !

Trwa nabór wniosków o mikrodotacje do 5 tys. zł w ramach projektu "Inicjuj z FIO" na realizację projektów w każdej ze sfer pożytku publicznego. Operatorem projektu dla powiatu mogileńskiego jest toruński Ośrodek Stowarzyszenia Tłok.

Uprawnionymi do składania wniosków są młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne. W trakcie naboru istnieje możliwość konsultacji wniosku i budżetu w punktach doradczych Operatora. Nabór trwa do 13.02.2015 r. Szczegóły na stronie http://www.tlok.pl

Dodano: 21-01-2015

Gminna sekcja Judo zagrał w WOŚP

Społecznicy i wolontariusze z Gminy Dąbrowa podczas tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrali ponad 14 tysięcy złotych.
Wśród wystaw, konkursów i pokazów zaprezentowała się gminna sekcja Judo i samoobrony pod okiem trenera Mariusza Sulińskiego.Zdjecia w rozwinięciu.

Dodano: 15-01-2015

Gmina Dąbrowa będzie gościć drużyny OSP z powiatu mogileńskiego

Dodano: 15-01-2015

Harmonogram zebrań wiejskich

Dodano: 13-01-2015

Życzenia noworoczne

Dodano: 31-12-2014

Wójt Gminy Dąbrowa ogłasza otwarty konkurs ofert !

Wójt Gminy Dąbrowa z dniem 31 grudnia 2014. ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2015 r. zadań publicznych Gminy Dąbrowa. Uprawnionymi do składania ofert są organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego (art. 3 ust. 3 ustawy działalności pożytku publicznego i wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r.), które realizować będą zadania publiczne dla mieszkańców Gminy Dąbrowa. Termin składania wniosków upływa 2 lutego 2015 r.
Szczegółowe informacje o możliwości realizacji zadań publicznych, zasadach i warunkach przyznawania dotacji a także wzory formularzy dostępne są w zakładce organizacje pozarządowe – otwarte konkursy ofert.

Dodano: 31-12-2014

Wpisy 1-10 (z 496)