Gmina Dąbrowa

Gminy Partnerskie:

Spotkanie Seniorów

Dodano: 28-07-2016

Wnioski o zwrot podatku akcyzowego

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Gminy w Dąbrowie informuje, iż w okresie od 1 do 31 sierpnia 2016 r. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na rok 2016. Do wniosku należy dołączyć faktury dokumentujące zakup oleju napędowego w okresie od 01.02.2016 r. do 31.07.2016 r. Druk wniosku można pobrać u sołtysa wsi, w Urzędzie Gminy w Dąbrowie lub pobrać ze strony.

Dodano: 27-07-2016

Szkolenie judoków

W minionym tygodniu (21-24 .07) w Chabsku odbyły się konsultacje szkoleniowe dla judoków. Wśród uczestników szkolenia znaleźli się przedstawiciele dąbrowieckiej sekcji  judo a także z Barcina i Mogilna. Gościnnie w szkoleniu wzięła udział młodzież z Kazachstanu, która przyjechała w ramach Światowych Dni Młodzieży i wzięła udział w jednym z treningów judo z zakonnikami i z klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów z Mogilna. Treningi poprowadził Mariusz Suliński.

Dodano: 26-07-2016

Sopo zaprasza

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z naszą eurowolontariuszkę z Gruzji - Sopo Khimshiashvili, która przygotowała zabawę dla grup uczestniczących w zajeciach j. angielskiego oraz wystawę zdjęć z Gruzji, muzykę i gruziński przysmak -chaczapuri. Spotykamy się o godz. 17.00 przy świetlicy w Dąbrowie.

Dodano: 22-07-2016

Nowości książkowe

W lipcu Gminna Biblioteka Publiczna w Dąbrowie wzbogaciła się o ciekawe nowości książkowe. Nowe pozycje wydawnicze to:

Do trzech razy sztuka –I.Frączyk
Moja Ananke – E. Nowak
Nos Pinokio – L. Persson
Pan Mercedes – S.King
Tajemniczy brat – V.C.Andrews
Uzasadnione wątpliwości – K. Bulicz-Kasprzak
Z przygód krasnala Hałabały – L. Krzemienicka

Dodano: 22-07-2016

Z "lotu ptaka"

Mamy to !
Najpiękniejsze zdjęcia Gminy Dąbrowa z "lotu ptaka"- I część prezentujemy w facebookowej galerii

Dodano: 20-07-2016

Rajd Samochodowy Seniorów

Test sprawnosciowy, test wiedzy o ruchu drogowym i manewry samochodem - tak rozpoczęł się Samochodowy Rajd Seniorów Dąbrowa-Chałupska, w którym uczestniczyło 11 załóg. Galeria zdjęć

Dodano: 18-07-2016

Blog wolontariuszki

Chcesz śledzić wydarzenia z pobyt naszej wolontraiuszki z Gruzji - Sopo Khimshiashvili? Dołącz do jej sympatyków. Sopo prowadzi internetowy dziennik projektu, w którym opisywać będzie wrażenia z pobytu w Gminie Dąbrowa. Zachęcamy do obserwowania bloga:

Dodano: 18-07-2016

Seniorzy będą śpiewać w Szczepanowie

Dodano: 14-07-2016

Rajd Seniorów

Już w najbliższy piątek 15 lipca z Dąbrowy wystartuje Samochodowy Rajd Seniorów, Zbiórka uczestników wszystkich 9 zgłoszony załóg odbędzie się na parkingu przy sali sportowej ZS w Dąbrowie o godzinie 9.30. Start pierwszej załogi o godzinie 11.00. Szczegółowy harmonogram w rozwinięciu.

Dodano: 13-07-2016

Wpisy 1-10 (z 862)