Gmina Dąbrowa

Życzenia Świąteczne

Dodano: 19-12-2014

UWAGA!

Dnia 24.12.2014r. (Wigilia) Urząd Gminy będzie nieczynny!
Za utrudnienia przepraszamy!

Dodano: 19-12-2014

Kurs komputerowy

Od 3 listopada w każdy poniedziałek i czwartek o 18:00 w Zespole Szkół w Dąbrowie odbywa się kurs komputerowy. Osoby chcące nabyć umiejętności obsługi komputera pilnie uczestniczą w zajęciach.

Dodano: 18-12-2014

Kondolencje

Dodano: 18-12-2014

Komunikaty Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie

Apel do pokrzywdzonych w sprawie przywłaszczenia pieniędzy. Szczegóły:inf-15-12-apel-do-pokrzywdzonych.doc
Apel do świadków wypadku w Strzelnie.
inf-15-12-poszukujemy-swiadkow-wypadku.doc
Kierowco uważaj na pieszych!
inf-15-12-kierowco!-uwazaj-na-pieszych.doc

Dodano: 17-12-2014

Dofinansowanie usuwania odpadów azbestowych z terenu Gminy Dąbrowa

Wójt Gminy Dąbrowa w związku z ogłoszonym konkursem przez WFOŚiGW w Toruniu na dofinansowanie utylizacji odpadów azbestowych przez osoby fizyczne, jednostki sektora finansów publicznych, kościoły i związki wyznaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe i spółdzielnie mieszkaniowe, informuje, że osoby które planują w 2015 roku skorzystać z dofinansowania obejmującego następujące koszty kwalifikowane:

• demontaż pokrycia dachowego lub elewacji zawierających azbest,

• transport odpadów  niebezpiecznych z miejsca rozbiórki do miejsca unieszkodliwienia,

• unieszkodliwienie lub zabezpieczenie odpadów niebezpiecznych,

muszą złożyć w Urzędzie Gminy w Dąbrowie (pokój nr 13) wniosek o zamiarze realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego, związanego z wymianą pokrycia dachowego z płyt azbestowo - cementowych lub usunięcia odpadów azbestowych zmagazynowanych na  terenie nieruchomości z podaniem dokładnej ilość tych odpadów.

Dodano: 16-12-2014

Inwestycje, które będą realizowane w 2015r

W zakładce więcej przedstawiamy inwestycje, które będą realizowane w 2015r. Inwestycje te zostały uchwalone przez radę i sięgną prawie 2 milionów złotych.

Dodano: 16-12-2014

Zaiks informuje

Dyrekcja Okręgowa  Zaiks-u w Bydgoszczy przypomina organizatorom zabaw, iż w związku ze zbliżającym się  terminem organizacji Imprez sylwestrowych i karnawałowych  o konieczności uzyskania licencji na wykorzystanie utworów muzycznych i słowno – muzycznych co w praktyce sprowadza się do zawarcia umowy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Dodano: 15-12-2014

Zarząd Województwa Kujawsko Pomorskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2015 r

Zarząd Województwa ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2015 roku.
Prosimy o zwrócenie uwagi na numerację poszczególnych konkursów, gdyż w stosunku do roku ubiegłego, uległa ona zmianie.
Szczególowe informacje

Dodano: 15-12-2014

Posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Informujemy, iż dnia 16 grudnia br. o godz 16:30 w Urzędzie Gminy w Dąbrowie odbędzie się posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Dąbrowie. W związku z tym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy potrzebują wsparcia lub porady odnośnie działania swojej organizacji a także osoby, które chcą przedstawić propozycje współpracy z Radą lub mające pomysł na realizację ciekawych projektów.

Dodano: 13-12-2014

Wpisy 1-10 (z 484)