Gmina Dąbrowa

| A+ A- |

Gminy Partnerskie:

Film z Biegu Dębowego

Zapraszamy na premierę filmu z Biegu Dębowego!
FILM

Dodano: 17-03-2017

Turniej drużynowy

Dodano: 15-03-2017

VI Zimowy Bieg Dębowy w liczbach

Za nami VI Zimowy Bieg Dębowy. Emocje opadły, więc pora na małe podsumowanie!
VI-BIEG-DEBOWY.jpg

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

Dodano: 13-03-2017

Nasi Judocy z dobrymi miejscami

W minioną sobotę 11 marca w Bydgoszczy odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci i Młodzików w Judo, w których wystartowało blisko 500 zawodników w tym judocy z Rosji (Kaliningrad).W zawodach wzięli udział nasi sportowcy Julia i Kuba Góreccy z Sędowa. Po bardzo zaciętych bojach w walce - jak relacjonował nam trener judoków Mariusz Suliński, Julia wywalczyła brązowy medal w wadze do38kg a Kuba w wadze do 46 kg wszedł do ćwierć finału ostatecznie zajął  VI miejsce. Gratulujemy.

Dodano: 13-03-2017

W podziękowaniu Sołtysom

11 marca to Ogólnopolski Dzień Sołtysa. Z tej okazji  w przededniu tego święta Wójt Marcin Barczykowski i Przewodniczący Rady Gminy w Dąbrowie Władysław Domagalski podziękowali sołtysom naszej gminy za ich codzienną pracę.

Dodano: 10-03-2017

Harmonogram VI Zimowego Biegu Dębowego

Dodano: 27-02-2017

Szanowni mieszkańcy Dąbrowy, Parlina, Parlinka i Niestronna!

Informujemy, że w dniu 4 marca 2017 r. odbędzie się VI Zimowy Bieg Dębowy. Trasa biegu przebiegać będzie przez miejscowości: Dąbrowa, Parlin, Parlinek. W związku z organizacją tej imprezy, na drodze trasy biegu w godzinach od 10:00 do 14:00 mogą występować utrudnienia w ruchu drogowym.

Rozstrzygnięcie konkursu ofert dla NGO

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Gminy Dąbrowa przez organizacje pozarządowe w 2017 r. został rozstrzygnięty. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektów na rzecz pożytku publicznego.Wyniki konkursu w rozwinięciu.

Konkurs wiedzy pożarniczej

Gminny etap konkursu wiedzy pożarniczej odbył się w piątek 24 lutego.
Oto laureaci konkursu:
GIMNZJUM
1. Wiktor Adamarek
2. Julia Nowak
3. Marcin Janus

1. Jeremiasz Stawicki
2. Grzegorz Najkowski
3. Oliwia Rosińska

100 lat harcerstwa mogileńskiego

W piątek 24 lutego uroczystą zbiórką w świetlicy w Dąbrowie rozpoczęły się obchody 100-lecia harcerstwa na Ziemi Mogileńskiej. Nie zabrakło wystawy harcerskich pamiątek, gawędy, wspomnień, prelekcji, wspólnych śpiewów. Zuchy i harcerze zagrali również w grę terenową z aplikacją mobilną.
Obchody na terenie powiatu potrwają do września 2017 roku.

Wpisy 1-10 (z 977)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|