Gmina Dąbrowa

Dyżur poselski

Dodano: 22-04-2015

Przerwa w dostawie wody

Informujemy, że w dniu 23.04.2015 r. (czwartek) w godzinach 9:00 - 12:00 z powodu przebudowy sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody w miejscowości Dąbrowa na ulicach: CENTRALNEJ, SPORTOWEJ, MOGILEŃSKIEJ, PARKOWEJ, SZKOLNEJ (do nr 8A) oraz w części miejscowości SUCHARZEWO (do nr 4).

Dodano: 21-04-2015

Chcesz poznać zasady funkcjonowania inkubatora przedsiębiorczości - weź udział w spotkaniu

Fundacja Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie, organizuje wyjazd na spotkanie pt. Zasady funkcjonowania inkubatora przedsiębiorczości, które odbędzie się w Świeciu (siedziba LGD Powiatu Świeckiego) w dniu 28 kwietnia 2015 r. Spotkanie ma na celu uzyskanie wiedzy wśród mieszkańców Powiatu Mogileńskieg na temat powstania oraz funkcjonowania miejscowego Inkubatora Przedsiębiorczości. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chętne osoby proszone są o kontakt do dnia 23 kwietnia 2015 r. tel. 669 361 228 lub kierownik@lgdsasiedzi.eu                                                                                                                        ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!

XI Rajd Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej

Bezpłatna mammografia

Przerwa w dostawie wody

Informujemy, iż w dniu 21.04.2015 r. (wtorek) w godzinach 9:00 – 13:00 z powodu przebudowy sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. KASZTANOWEJ W DĄBROWIE

Z wizyta w Sudervie

W dniach 13-16 kwietnia br. przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy w Dąbrowie wraz z wójtem gminy Marcinem Barczykowski i dyrektorem ZS w Dąbrowie Pawłem Brzykcy złożyli wizytę zaprzyjaźnionej polskiej szkole im. Mariana Zdziechowskiego w Sudervie (Litwa). Młodzież uczestniczyła w lekcji języka litewskiego i angielskiego prowadzonych przez tamtejszych nauczycieli, wzięła udział w turnieju sportowym oraz z przewodnikiem zwiedziła najpiękniejsze zakątki Wilna. W ramach dalszej współpracy wójt zaprosił delegacje sudervskiej szkoły do Dąbrowy.

Dodano: 17-04-2015

INNOWACJA W GMINIE DĄBROWA. WYBORY MŁODZIEŻOWYCH RAD SOŁECKICH.

Po zakończonych wyborach nowych sołtysów i rad Sołeckich w Gminie Dąbrowa Wójt Gminy Marcin Barczykowski wyszedł z inicjatywą utworzenia młodzieżowych Rad Sołeckich w poszczególnych wsiach. Młodzieżowe rady są pozastatutowymi organami, które mają przede wszystkim reprezentować interesy młodych mieszkańców wsi, a przy tym pełnić funkcję pomocniczą dla rad sołeckich wybranych  razem z sołtysami w wyborach przeprowadzonych w Gminie Dąbrowa w I kwartale tego roku.

Program Stypendiów Pomostowych dla maturzystów

Wpisy 1-10 (z 554)