Gmina Dąbrowa

| A+ A- |

Gminy Partnerskie:

Nieruchomość lokalowa na sprzedaż

Wójt Gminy Dąbrowa ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej, położonej w miejscowości MierucinLokal mieszkalny nr 2 w budynku nr 66 położony w miejscowości Mierucin, o powierzchni  użytkowej 34,63 m2Zlokalizowany jest na działce oznaczonej geodezyjnie nr 71/4, o powierzchni 0,0900 ha dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu X Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Mogilnie  prowadzi księgę wieczystą nr BY1M/00016887/4, która nie posiada obciążeń i zobowiązań. Lokal położny jest na parterze, składa się z jednego pokoju i kuchni, brak jest pomieszczeń przynależnych. Cena wywoławcza wynosi 6.000,00 zł. Przetarg odbędzie się  w dniu 23 czerwca  2015 roku o godzinie 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Dąbrowie ulica Kasztanowa 16. Szczegóły w rozwinięciu.

Dodano: 25-05-2015

Wyniki II tury wyborów prezydenckich 2015 w Gminie Dąbrowa

Dodano: 25-05-2015

II tura wyborów Prezydenta RP

W związku z II turą wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 24 maja 2015 roku informujemy, iż lokale wyborcze czynne są w godzinach od 7.00 do 21.00. Sprawdź swój obwód głosowania.

Dodano: 22-05-2015

Miedzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

„Zdrowo Na Sportowo” pod takim hasłem już po raz czwarty Przedszkole w Dąbrowie zorganizowało Olimpiadę Sportową dla przedszkolaków grup młodszych i starszych. W olimpiadzie wzięły udział przedszkola z Parlina, Szczepanowa, Dąbrowy i Słaboszewa oraz gościnnie Przedszkole Nr 3 z Mogilna i Przedszkole ze Świerkówca. Wśród drużynowych konkurencji były m.in. slalomy z rekwizytami, „sadzenie ziemniaków”, przechodzenie przez przeszkody czy wyścigi na czworakach. Zwycięzcami konkursu w dwóch grupach wiekowych zostali gospodarze olimpiady. Więcej w rozwinięciu.

Dodano: 21-05-2015

Fundacja zaprasza na spotkanie warsztatowe

Fundacja "Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego" zaprasza mieszkańców Powiatu Mogileńskiego do udziału w spotkaniu warsztatowym przeprowadzanym na potrzeby opracowania analizy SWOT ( mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia ) naszego obszaru działania tj. gmin: Dąbrowa, Mogilno, Strzelno oraz Jeziora Wielkie do Lokalnej Strategii Rozwoju 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca 2015r.( środa )  w godzinach 10.00 – 14.00 w sali Domu Kultury w Jeziorach Wielkich. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną  na adres: fundacja@lgdsasiedzi.eu lub pod nr telefonu 669 361 228 do dnia 29 maja 2015 roku ( włącznie).

Dodano: 20-05-2015

Gminny Konkurs Wiedzy o Samorządzie

Z inicjatywy Wójta Gminy Dąbrowa we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Dąbrowie 19 maja br. odbył się Gminny Konkurs Wiedzy o Samorządzie. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół z Dąbrowy, Parlina, Szczepanowa i Słaboszewa w dwóch kategoriach wiekowych; szkoła podstawowa i gimnazjum. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wiedzy. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i zaproszenia od Wójta Gminy na uroczyste wręczenie nagród, które nastąpi podczas obchodów 25–lecia Samorządu Gminy Dąbrowa 28 maja w świetlicy wiejskiej w Dąbrowie. Laureaci konkursu: Szkoła Podstawowa - I miejsce Justyna Kruzel, II miejsce Laura Dombek, III miejsce Hieronim Bauza, Gimnazjum - I miejsce Marcin Janus, II miejsce Paweł Czech, III miejsce Wiktoria Banaszak.

Dodano: 19-05-2015

Rowerowa majówka - zapraszamy na rajd

Dodano: 19-05-2015

Bezpłatne porady prawne